Barwny bal przebierańców SP4

Galeria » Szkoła » 2018/2019 » Luty » Barwny bal przebierańców SP4

„Każde dziecko, duże, małe, lubi bale w karnawale”. Karnawał to wyjątkowy czas, szczególnie dla najmłodszych.
7 lutego w ZSP4 bawili się przedszkolacy i uczniowie klas I-III. Najmłodsze dzieci, pięknie przebrane zapełniły salę gimnastyczną tuż po śniadaniu. Wspólna zabawa, pląsy i śpiewy do piosenek  z repertuaru dziecięcego trwały aż do obiadu. Kolejnymi uczestnikami balu przebierańców byli uczniowie klas I-III. Tu również przebrania oddawały charakter dzieci, a uczniowie sami wybierali repertuar utworów tanecznych. Wodzirej prowadził zabawę, a na koniec zostali wybrani królowa i król balu z każdej klasy. Uczniowie klas młodszych podczas balu przebierańców korzystali ze zdrowego poczęstunku dzięki udziałowi w programie „Żółty Talerz”.

Grażyna Malik