Balik karnawałowy 8.02

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2016/2017 » Balik karnawałowy 8.02

Karnawał to wyjątkowy czas dla naszych milusińskich. Dzieci przedszkolne zawsze czekają na dzień niezwykły, na bal karnawałowy – bal przebierańców. W tym roku w naszym przedszkolu pojawiły się różnego rodzaju postaci z książek i bajek dla dzieci, a sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Przedszkolaki, barwnie poprzebierane za swoich ulubionych bohaterów, rozpoczęły ten dzień od pamiątkowych zdjęć – indywidualnych i grupowych. Później przyszedł długo wyczekiwany moment - wspólna zabawa z animatorem, pląsy i śpiewy do piosenek z repertuaru dziecięcego. Impreza sprawiła przedszkolakom wiele radości, a uśmiechy na twarzach naszych najmłodszych gościły jeszcze długo po zakończeniu zabawy.