Balik karnawałowy 07.02

Galeria » Przedszkole »  2018/2019 » Balik karnawałowy 07.02

Karnawał to wyjątkowy czas, szczególnie dla najmłodszych. Dnia 07.02 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 odbył się długo wyczekiwany bal przebierańców. W sali gimnastycznej pojawiły się różnego rodzaju postaci z książek i bajek dla dzieci, m.in. księżniczki, policjanci, strażacy, zwierzątka i wiele innych. Przedszkolaki, barwnie poprzebierane za swoich ulubionych bohaterów, rozpoczęły ten dzień od pamiątkowych zdjęć – indywidualnych i grupowych. Część właściwa rozpoczęła się po śniadaniu - wspólna zabawa, pląsy i śpiewy do piosenek z repertuaru dziecięcego trwały aż do obiadu. W przerwie na poczęstunek dzieci mogły chwilę odpocząć, zjeść kolorową galaretkę z bitą śmietaną i napić się pysznego soczku, aby mieć siłę na dalsze zabawy w „sali balowej”.