Bal karnawałowy 25.01

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2017/2018 » Bal karnawałowy 25.01

Bale karnawałowe najmłodszych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

25 stycznia 2018 roku to ważny dzień dla przedszkolaków i uczniów klas I-III. Jak to w karnawale bywa, nadszedł czas tańca i zabawy. W pięknie udekorowanej sali, pierwsi na parkiet weszli uczniowie klas młodszych. Zaroiło się od księżniczek, zwierzątek, policjantów i bohaterów „Gwiezdnych wojen”. Uczniowie świetnie bawili się przy nowych i starszych przebojach. Pełni wrażeń, obdarowani słodkościami, niektórzy odznakami świetnych tancerzy, na pewno długo zapamiętają ten dzień.

Najmłodsi wychowankowie swoją przygodę z karnawałem rozpoczęli od zajęć, podczas których mogli wykazać się wiedzą nt bajek i baśni rozwiązując ciekawe i przede wszystkim kreatywne zadania. Owocem końcowych zmagań dzieci były prace plastyczne – kolorowe klauny oraz maski karnawałowe. Część właściwa balu miała miejsce po południu, gdy zaproszeni rodzice wraz ze swoimi pociechami wypełnili salę gimnastyczną. Animator Klaun Bobik swoim humorem zarażał wszystkich, zapraszając do zabawy. Bal w przedszkolu zakończył się słodkim podwieczorkiem oraz pamiątkowymi zdjęciami.