2015/2016

O nas » Sukcesy » 2015/2016

2015 / 2016
PRZEDSZKOLE SZKOŁA

 Wodzisławski Festiwal Kreatywności

I miejsce: Blubliblusie - Małgosia Koska, Franek Markiton, Natalia Sówka, Zuzia Budka, Zuzia Jeszka, Pola Pasierb, Adaś Brzezinka, Michał Brzezinka

Opiekunowie: B. Jończyk, M. Kozioł

 „Zwierzaka mam i o niego dbam” – II edycja miejskiego konkursu plastycznego. Organizator: Stowarzyszenie na rzecz zwierząt Koty Psy  i My OPP Nr 1 Wodzisław Śl.

I nagrody: Dasiak Wiktoria, Gołdyn Wiktoria, Kotowska Nikola, Siwek Wiktoria.

Opiekun: Larisa Szyra

Wyróżnienia: Balińska Julia, Łoś Aleksandra

Opiekun: Barbara Głód

Weronika Pawlik

wyróżnienie

w konkursie plastycznym "Św. Mikołaj i jego pojazdy"

Opiekun: Danuta Kuś

 

Krzysztof Cieciera, klasa III

IV miejsce w turnieju tenisa stołowego dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych w kategorii klas I-III szkół podstawowych

Kosma Kolarczyk, klasa III

V miejsce w turnieju tenisa stołowego dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych w kategorii klas I-III szkół podstawowych

 

 Tomasz Kolarczyk

wyróżnienie

w konkursie plastycznym "Ekoozdoba choinkowa"

Opiekun: Danuta Kuś

 

Alicja Lach, klasa III

Brązowy medal w V Międzynarodowym Turnieju Szachowym

w Wodzisławiu Śl.

 Oskar Burda, Małgosia Koska, Franek Markiton

I miejsce

w konkursie plastycznym pt. "Szmacianka - postać ze śląskiej legendy" organizowanym przez Muzeum Miejskie w Żorach

opiekun: Danuta Kuś

Wodzisławski Festiwal Kreatywności

III miejsce

"Galaxy" - Kacper Wysocki, Nikola Kotowska, Lidia Rać, Maciej Kowalski, Paulina Wala, Oliwia Ostrzołek

Opiekun: Beata Lasok

Jakub Szypuła 

III miejsce w konkursie plastycznym "Ozdoba bożonarodzeniowa" organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Rogowie

opiekun: Sylwia Szmajduch

Rafał Franiczek, klasa VI

III miejsce w XXI Konkursie Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych

 Aleksander Mazur

III miejsce w międzynarodowym konkursie plastycznym "Maska karnawałowa" organizowanym przez Publizne Przedszkole w Gorzycach

opiekun: Danuta Kuś

Turniej Tenisa  Stołowego Szkół Podstawowych

Drużyna ZSP4 - II miejsce

Filas Paweł - II miejsce w kategorii chłopców kl. IV-VI

Jakub Dziurok - II miejsce w kategotii klas I - III

Cieciera Krzysztof - III miejsce w kategorii klas I - III

Opiekun: Joanna Kubiak

 Hanna Sówka 

III miejsce w I Konkursie Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków "Let's sing"

Kacper Wysocki, klasa V

III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "Sing Along"

 Gawlik Zuzia,

Brzezinka Adam

III miejsce w I Konkursie Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków "Let's sing"

Nikola Kotowska

I miejsce w kategorii klas VI

Wiktoria Gołdyn

II miejsce w kategorii klas V

w powiatowym konkursie plastycznym

"Górnicze tradycje Ziemi Wodzisławskiej"

Opiekun: Larisa Szyra

 I miejsce

grupy 3,4-latków w Festiwalu Kultury Przedszkolnej za inscenizację taneczną pt. "Calineczka w Krainie Elfów"

opiekun: Mariola Kozioł

Julia Balińska, klasa III

I miejsce w konkursie plastycznym "Cicha noc, święta noc" zorganizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wodzisławiu Śl. 

 Wyróżnienie

grupy 5,6 latków w Festiwalu Kultury Przedszkolnej za inscenizację taneczną "Pszczółka Maja. W pajęczej sieci"

opiekun: Beata Jończyk

 Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

 Drużyna ZSP4 - II miejsce

 Paweł Filas- II miejsce w kategorii chłopców kl. IV-VI

 Jakub Dziurok - III miejsce w kategorii klas I – III

 

Zawody tenisa stołowego szkół podstawowych na szczeblu powiatu:

Drużyna dziewcząt ZSP4:

3 miejsce wśród szkół miasta Wodzisław Śl.,

7 miejsce w powiecie wodzisławskim

 

 I miejsce Patrycji Stawarskiej z kl. 3

i III miejsce Stasia Gronowskiego z kl. 2a

w Miejskim Konkursie Recytatorskim

"Wszystkie dzieci nasze są."

 

Wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym KANGUR: Dorian Kwiczala, Alicja Lach, Brygida Kwiczala.

Opiekun: Alla Korniluk, Barbara Głód, Beata Lasok

 

II miejsce Dorian Kwiczala i Marta Mołdrzyk

w miejskim konkursie "Utalentowany Wodzisław".

Opiekun: Beata Lasok, Karol Mikółka

X