Linki:


CERTYFIKATY:
LINKI::



2012/2013

O nas » Sukcesy » 2012/2013



2012/2013
PRZEDSZKOLE SZKOŁA
Konkurs plastyczny "My i nasze miasto" organizowany przez Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysława Kiecę - praca grupowa przedszkolaków - wyróżnienie
Opiekunowie: B. Jończyk, M. Kozioł
III miejsce Spółdzielni Uczniowskiej "DRUH" w Finale Ogólnopolskiego Konkursu na najlepiej pracującą Spółdzielnie Uczniowską z okazji Międzynarodowego Roku Spółdzielczości
Konkurs: "Superbabcia" organizowany przez Nowiny Wodzisławskie 
Julia Chrószcz - 5,6 latki - I miejsce
Terenowe biegi przełajowe "Biegać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej" - Martyna Bronek, uczennica kl. VI - IV miejsce w kategorii dziewcząt kl. IV – VI Opiekun: Joanna Kubiak
XXI Miejski Festiwal Kultury Przedszkolnej kat.dzieci 5,6-latków I miejsce - inscenizacja taneczna "Strach ma wielkie oczy" op. B.Jończyk,M.Kozioł Turnieju Tenisa stołowego Szkół Podstawowych: 
- Drużyna Szkoły Podstawowej nr 4 – I miejsce,
- Paweł Filas, uczeń kl. II - II miejsce w kategorii klas I-III
- Rafał Franiczek, uczeń kl. II - III miejsce w kategorii klas I-III
- Adrian Gurgul, uczeń kl.VI – III miejsce w kategorii chłopców kl. IV – VI
- Kurant Kamil, uczeń kl. VI – IV miejsce w kategorii chłopców kl. IV – VI
Opiekun: Joanna Kubiak
  Turnieju Sportowy o Puchar Alojzego Segeta: 
- drużyna SP4 - III miejsce w rozgrywkach piłki nożnej
- Kurant Kamil - I miejsce w turnieju tenisa stołowego
- Woźniak Tomasz - II miejsce w turnieju tenisa stołowego
  IV Festiwal Piosenki Angielskiej "Sing Along" - Kacper Wysocki kl. II - II miejsce 
Opiekun: M. Kozioł
  Międzynarodowy konkurs plastyczny "Nasz spółdzielczy bohater": 
- Aneta Mystkowska, uczennica kl. VI - nagroda specjalna,
- Zuzanna Nowotny, uczennica kl. VI - nagroda specjalna,
Opiekun: Larisa Szyra
  XV Przegląd Widowisk Jasełkowych uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z Wodzisławia Śląskiego:
- Julia Zielińska, uczennica kl. VI - wyróżnienie indywidualne,
- Michał Sidorowicz, uczeń kl. V - wyróżnienie indywidualne.
Opiekunowie: Margot Matusiak, Sylwia Lubszczyk, Katarzyna Bor
  Międzyszkolny konkurs "Fryderyk Chopin życie i twórczość"
- Justyna Filas, uczennica kl. VI - I miejsce,
- Justyna Filas i Michał Sidorowicz - III miejsce drużynowo
Opiekun: Barbara Połednik
  Miejski konkurs recytatorski
- Karolina Hibner, uczennica kl. V - III miejsce,
Opiekun: Margot Matusiak
  Powiatowy konkurs piosenki NUTKA 2013
  • Kategoria - szkoły podstawowe klasy I - III
    - Lidai Rać, uczennica kl. III- I miejsce,
  • Kategoria - szkoły podstawowe klasy IV - VI
    - Karolina Hibner, uczennica kl. V - wyróżnienie
    Organizator: Sylwia Lubszczyk
  Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny klas I - III - Lidia Rać i Rafał Franiczek, uczniowie klasy III - I miejsce; Opiekun: Barbara Głód
  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej: Justyna Filas i Julia Zielińska- I miejsce op. Margot Matusiak
  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „Dzień Wiosny w Europie”: drużyna ucz.kl IV-VI - I miejsce op.Katarzyna Rusyn, Barbara Połednik
  Wiosenne Konfrontacje Artystyczne MASKA 2013: zespół wokalny GAMA- I miejsce op. Sylwia Lubszczyk
  Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY": Julia Zielińska- wyróżnienie (13 miejsce w powiecie i 55 miejsce regionie katowickim) op. Krystyna Miczajka
  Miejski konkurs plastyczny „Rodzina i Ja – Liczę na Ciebie Tato”- wyróżnienia Julia Michalska, Zuzia Nowotny - op.Larisa Szyra
  Miejski konkursu plastycznego "Każdy z nas ma talent - w tym nasza siła": Kacper Musur - I miejsce (ex aequo);Klaudia Wojtczak - II miejsce op.Larisa Szyra
  Zawody pływackie szkół podstawowych Wodzisławia Śl. r. sz. 2012/2013:
- Martyna Bronek- I miejsce
op. Joanna Kubiak
  Terenowe biegi przełajowe "Biegać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej":
- Paulina Wala, uczennica kl. III- IV miejsce
op. Joanna Kubiak
  Miejski konkurs plastyczny-plener pod nazwą "Wodzisław Śląski-moje miasto-2013"
I miejsce kat.ucz.kl I-III -Julia Michalska
wyróżnienie - Wiktoria Dasiak
wyróżnienie kat.ucz.kl IV-VI Zuzanna Nowotny i Aneta Mystkowska
op. Larisa Szyra
  Sprawdzian wiedzy po klasie VI - Julia Zielińska max 40punktów
  Szymon Radomski kl.V - laureat ogólnopolskiego konkursu Albus 2013 z historii ( 10 miejsce) 
op.Barbara Połednik
  Powiatowy konkurs informatyczny
- Adrian Gurgul, uczeń kl. VI- III miejsce
op. Joanna Kubiak