2011/2012

O nas » Sukcesy » 2011/2012

2011/2012
PRZEDSZKOLE SZKOŁA
Henio Cichy i Natalka Jeszka: wyróżnienia w konkursie plastycznym "Ptasie piękności" opiekun Mariola Kozioł i Kamila Łatka
Organizator - Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych o/Wodzisław Śląski
XIX Bieg Uliczny "Gazety Wodzisławskiej". Memoriał im. Leszka Kowalczyka:
Karolina Gronowska - II miejsce w kategorii dziewcząt szkół podstawowych; opiekun Joanna Kubiak
I miejsce za inscenizację taneczną pt. „Tam daleko w Afryce...” na Festiwalu Kultury Przedszkolnej Kacper Wysocki ucz.kl I - laureat III Powiatowego festiwalu Piosenki Angielskiej w kategorii klas I-III. 
Opiekun: Mariola Kozioł
Organizator: ZSP nr 1 w Wodzisławiu Śl.
II miejsce Wiktoria Kwapisz w miejskim konkursie plastycznym "Bohaterowie Jana Brzechwy" op.Kamila Łatka org.ZSP nr 3 "Maraton Matematyczny"
I miejsce - Michał Sidorowicz klasa IV
II miejsce - Karol Musur klasa VI
III miejsce - Justyna Filas klasa V
organizator: Beata Lasok
Natalka Jeszka I miejsce
Daniel Łojko III miejsce
w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" op. Kamila Łatka
XIX BIEG ULICZNY GAZETY WODZISŁAWSKIEJ Memoriał im. Leszka Kowalczyka o puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego
w kategorii szkół podst.dziew: (IX 2011), II miejsce - Karolina Gronowska, VII miejsce - Martyna Bronek, opiekoun: Joanna Kubiak, organizator: Gazeta Wodzisławska, WCK Wodzisław Śl., MOSiR CENTRUM
Marylka Patas i Jakub Zieliński wyróżnienia w konkursie plastycznym "Wiersze pędzlem malowane" organizator Miejska Biblioteka Publiczna op.Kamila Łatka Międzyszkolny konkurs plastyczny „eTwinning w mojej szkole” Tygodnie eTwinning 2011 ( prace zbiorcze)
I miejsce - J.Zielińska, J.Filas,D.Banach, A.Mystkowska, W.Kuchcińska; 
II miejsce - J.Nalepa, P.Kotowska; 
III miejsce - K.Kurant, J.Pustuła, J.Konieczny opiekun: Katarzyna Rusyn, organizator: SP nr 3 Wodzisław Śl.
II miejsce grupy 3,4-latków - inscenizacja taneczna "Jawa czy sen?" na Festiwalu Kultury Przedszkolnej XVII Festiwal Piosenki Turystycznej w Rybniku
I miejsce - zespół wokalny GAMA
opiekun: Sylwia Lubszczyk
organizator: MDK Rybnik
  XIV Festiwal Widowisk Jasełkowych - II miejsce w kat.szkól podst. zespół GAMA op.Sylwia Lubszczyk
II miejsce grupy 5,6-latków - inscenizacja taneczna "Bajka z Dalekiego Wschodu" na Festiwalu Kultury Przedszkolnej Powiatowy konkurs kolęd - wyróżnienie Alicja Konieczny op.Barbara Połednik
  Szkolny konkurs języka angielskiego kl.IV-VI - do etapu powiatowego zakwalifikowali się Michał Sidorowicz, Adrian Gurgul, Wiktoria Kuchcińska -Jaji
  W X miejskim Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych uczennica klasy V - Justyna Filas zdobyła III miejsce
  I miejsce w wojewódzkim konkursie na komiks nt.Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012r. w programie eTwinning Karol Musur laureat w kat.szkól podst. - ; opiekunowie: K.Rusyn, J.Kubiak Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom nastąpi w dniu 19 kwietnia 2012r w Sali Sejmu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
  Konkurs Plastyczny "EKO DOM" - zwyciężyła praca uczniów naszej szkoły - Karola Musura i Jakuba Pustuły. Główną nagrodą był telewizor dla szkoły.
  Martyna Bronek uczennica kl. V zajęła I miejsce w zawodach pływackich szkół podstawowych w roku szkolnym 2011/2012
  Karol Musur otrzymał wyróżnienie w konkursie "Kangur Matematyczny",zdobył 135 pkt na 150 pkt możliwych do uzyskania. opiekun: Beata Lasok
  Karol Musur VII miejsce w ogólnopolskim konkursie informatycznym T.I.K.? -TAK! - kwalifikacja do finału w Warszawie w dniu 17.05.2012r
  Klasa III zdobyła GŁÓWNĄ NAGRODĘ w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół "Eko-miasto przyszłości"
  Zespół GAMA zdobył III miejsce w Wiosennych Konfrontacjach Artystycznych MASKA 2012
  Karol Musur - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym op. B.Lasok
  Ogólnopolski konkurs z informatyki i wiedzy o Internecie oraz nowych technologiach „T.I.K.? – TAK! Karol Musur VIII w Polsce 
Bonus „Startuj z Youngcoderem” Karol Musur I miejsce w Polsce w kat.szkół podstawowych