"MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech" - wręczenie nagród

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2019/2020 » "MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech" - wręczenie nagród

Dnia 15.06 gościliśmy w naszej placówce przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, którzy przybyli wręczyć, na ręce Dyrektora, dyplomy gratulacyjne, puchar oraz słodkie upominki dla przedszkolaków, w związku ze zdobyciem II miejsca w konkursie na przedstawienie w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”.

Nauczycielki, pod czujnym okiem Beaty Jończyk i Marioli Kozioł, od podstaw stworzyły przedstawienie: wymyśliły scenariusz, wykonały scenografię oraz nadzorowały próby aktorów: Gabrysi, Oliwiera, Antosia S., Franka, wszystkich dziewczynek z grupy Skrzatów oraz Bartka, Eryka, Kajtka, Adriana i Tomka K.

GALERIA z wręczenia nagród

DYPLOM

PODZIĘKOWANIE

Przedstawienie pt. "Z wizytą u Babci i Dziadka - czyli jak wnuczęta edukują starszych nt zanieczyszczenia powietrza" można ściągnąc klikając TUTAJ