Linki:


CERTYFIKATY:
LINKI::"Dzień zawodów" 10.03

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2016/2017 » "Dzień zawodów" 10.03

Dnia 10.03 po raz drugi obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Dzień zawodów”. W tym roku bliżej przyjrzeliśmy się zawodom: kucharza, fryzjerki, muzyka oraz plastyka-witrażysty.

Warsztaty kulinarne, na jakie zaprosił nas p. Adam Jordan, sprawiły nam wiele radości – tym bardziej, że wszystkie owoce, z których przygotowywaliśmy sałatki - mogliśmy finalnie zjeść :-)

O nasze fryzury zadbała p. Ewelina Fortuna – fryzjerka, która zaprezentowała nam, jak należy obchodzić się z włosami, dbać o nie, a przede wszystkim, pokazała różne uczesania, które szczególnie podobały się dziewczynkom. Zaskoczeniem były dla nas kredki, które w kontakcie z wodą, farbowały włosy na różne kolory.

Prawdziwy koncert dał nam p. Radosław Typek z zespołu Gramofon. Wraz z synem Antosiem, zaprezentował kilka instrumentów, m.in. skrzypce oraz gitarę, na których wspólnie zagrali kilka utworów. My też mogliśmy trochę pograć – ale nie wychodziło nam to najlepiej :-)

Ostatni, bardzo interesujący zawód przedstawiły nam p. Mirosława Kowol oraz p. Monika Opałko-Kubat ze stowarzyszenia „Razem na Szybiku”. Do tej pory nie wiedzieliśmy na czym polega robienie witraży, i jak przebiega proces przygotowania kolorowych szkiełek.

Uznajemy ten dzień za pełen wrażeń zarówno kulinarnych, muzycznych jak i estetycznych i dziękujemy rodzicom i gościom za poświęcony czas!

GALERIA