"Dzień Babci i Dziadka" 13.01

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2016/2017 » "Dzień Babci i Dziadka" 13.01

„Dzisiaj wszystkie smutki precz,

święto Dziadków ważna rzecz!!!”

Takie hasło przewodnie towarzyszyło przedszkolakom z Publicznego Przedszkola nr 4 w piątek 13.01 br. w czasie trwania uroczystości z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Licznie zgromadzeni dziadkowie, zasiedli przy specjalnie dla nich udekorowanych stołach wraz ze słodkim poczęstunkiem przygotowanym we współpracy z rodzicami dzieci, i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach najmłodszych aktorów widać było ogromną radość oraz skupienie. Przedszkolaki przedstawiły bogaty program artystyczny: prezentowały wiersze, piosenki oraz tańce na cześć swoich ukochanych Babć i Dziadków, by tym sposobem, podziękować im za miłość i wyrozumiałość. Repertuar uroczystości wzbogaciły konkursy na „Ekologiczny strój dla Dziadka”, oraz na „Rozpoznawanie przedmiotów kuchennych i narzędzi”. Po zakończeniu części artystycznej dzieci wręczyły kochanym Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!