Nicola Pawela z mamą Marleną Stopa i bratem Kubusiem Stopa

Madzia Rezner z mamą Pauliną i bratem Pawłem

Arlena i Seweryn Dryja z rodzicami Dominiką i Wiesławem Dryja oraz babcią Iloną Gorzkowską

Danusia Lach z mamą Kasią

Franek Langrzyk z mamą Pauliną, tatą Rafałem i babcią Ireną Langrzyk

Eryk Jackowski z babciami: Ireną Jackowską i Iwoną Dziura

Hania Hołomek z mamą Weroniką

Bartek Pajchrowski z mamą Hanią

Tatiana Mazur z mamą Małgosią, tatą Krzysztofem i bratem Olkiem

Antoś Sanecznik z rodzicami: Dorotą i Karolem

Hania Rać z mamą Kasią i bratem Michałem

Tomek Hercog z mamą Joasią

Pani Agnieszka Koska- mama Antosia

Jako wychowawca, serdecznie dziękuję za zaangażowanie, przybycie, poświęcenie czasu, przyniesione elementy dekoracyjne; babciom: Helenie Mężyk, Irenie Langrzyk oraz mamie p. Katarzynie Kuskowskiej za dostarczenie gotowych ciasteczek; mamom za miłe rozmowy, tatusiom za to, że odważyli się z nami być, i babciom, które od zawsze, najlepiej, potrafią zastąpić dzieciom rodziców, którzy mimo najszczerszych chęci, nie mogą „wyrwać się” z pracy; dziękuję Radzie Rodziców grupy: p. Paulinie Jakubowskiej-Langrzyk, Weronice Hołomek oraz Dorocie Sanecznik, które były głównymi organizatorkami spotkań; a p. Paulinie w szczególności za „TO COŚ” - pomysły, chęci i dużo zapału :-)

Mariola Kozioł