„Tropem żubra” - warsztaty edukacyjne dla klas I-II w Pszczynie

Galeria » Szkoła » 2018/2019 » Czerwiec » „Tropem żubra” - warsztaty edukacyjne dla klas I-II w Pszczynie

6 czerwca uczniowie klasy pierwszej i drugiej wyjechali na wycieczkę do Pszczyny. Warto było poczekać na autokar, który nie od razu odnalazł miejsce wyjazdu. Podróż odbyła się autokarem mistrzowskiej drużyny siatkarskiej „Jastrzębski Węgiel”. W „Zagrodzie Żubrów” czekała  dobra zabawa, kontakt z naturą, przewodnik opowiadający z pasją o historii pszczyńskich żubrów, film 3D i obserwacja karmienia zwierząt. Piękna pogoda pozwoliła oglądać pawie i dzikie gęsi przechadzające się swobodnie po zagrodzie, a także wiele innych gatunków zwierząt. Dzieci były bardzo zainteresowane, zaciekawione i na pewno wycieczkę zapamiętają na długo. Każdy uczestnik otrzymał zeszyt ćwiczeń i pamiątkowy dyplom.

Grażyna Malik